Klub karate Bushido Vráble pôsobí vo Vrábľoch od roku 1996. Cieľom klubu je vytvárať kvalitné podmienky na trénovanie karate. Cvičíme KARATE - školu goju ryu. Goju ryu karate kombinuje tvrdé „Go“ techniky úderov a kopov s jemnými „Ju“ kruhovými technikami na krytie alebo kontrolu oponenta pomocou pák, podmetov a vrhov.

Venujeme sa hlavne deťom a mládeži avšak naše tréningy pravidelne navštevujú aj dospelí cvičenci. Počas tréningov karate u detí sa snažíme o vytvorenie a upevnenie návyku pravidelného cvičenia a kladného vzťahu k pohybu a športu. Našich žiakov sa snažíme naučiť dokonale prevedenie techník karate, tak útočných ako aj obranných.

U pokročilých cvičencov je tréning úzko spätý s prípravou na súťaže karate . Počas svojej pôsobnosti klub vychoval veľa skvelých karatistov. Niektorí z nich sa zaslúžene stali majstrami Slovenska a  reprezentovali náš klub na domácich ale aj zahraničných súťažiach v karate.

Chceme docieliť aby naši cvičenci našli v karate cestu ktorá bude neustále prispievať k ich fyzickému a duševnému rozvoju ..

Veríme že naši cvičenci u nás nájdu svoju druhú rodinu a vytvoria si veľa nových priateľstiev.

Okrem samotných tréningov usporadúvame pre členov klubu a našich priaznivcov aj ďalšie aktivity ako sú napríklad rôzne výlety, cvičenia v prírode, Mikuláša či koncoročnú opekačku. Robíme všetko pre to aby sme upevňovali vzťahy medzi cvičencami, trénermi a rodinnými príslušníkmi.

Viac o klube a o tom čo a ako trénujeme sa dozviete na našej stránke

logo bushido karate vrable

Časy tréningov

Pondelok: 17:00 - 18:30
Streda:  17:00 - 18:30

Miesto tréningov

  • Ulica 1 Mája,
  • Športová hala T18
  • (pri stanici SAD)
  • Vráble

Zobraziť na mape